Reklama

Kryminałki: Szabrowany zakład mięsny w Rossoszu

Sławacinek Stary: 36 letni nietrzeźwy kierowca. // Wysokie: 34 letni nietrzeźwy kierowca. // Grabanów Kolonia: Włamanie do metalowego garażu. Kradzież narzędzi, urządzeń oraz katalizatorów. Katalizatory skradziono także z posesji. Dwa z nich wycięto z aut. // Biała Podlaska: Zdarzenie drogowe na Zamkowej. 28 letni kierowca z zabranym prawem jazdy. // Zakalinki: 22 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: 42 letni nietrzeźwy kierowca. // Rossosz: Włamanie do zakładu produkcyjnego. Kradzież mienia w postaci urządzeń i maszyn służących do produkcji wędlin oraz obróbki mięsa.

07.11.2021r. SŁAWACINEK STARY, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego obywatela Białorusi który kierował samochodem osobowym marki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.11.2021r. WYSOKIE, ul. Brzeska 
Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badań na zawartość alkoholu). Postepowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.11.2021r. GRABANÓW-KOLONIA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do wolnostojącego garażu metalowego skąd skradł trzy klucze elektryczne, prostownik, drobne narzędzia, rejestrator monitoringu, oraz dwa katalizatory, w tym jeden poprzez jego wycięcie z samochodu osobowego. Ponadto w nocy 30.10.2021r nieznany sprawca dokonał kradzieży z terenu w/w posesji 6 szt. katalizatorów w tym jednego poprzez jego wycięcie z samochodu osobowego. Na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Zamkowa
Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 28-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierował samochodem osobowym m-ki BMW pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.11.2021r. ZAKALINKI, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Audi 22-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

05.11.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Ceglana 
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Peugeot 42-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.09.2021r. gm. ROSSOSZ, 
Nieznani sprawcy włamali się zakładu produkcyjnego skąd dokonali kradzieży mienia w postaci urządzeń i maszyn służących do produkcji wędlin oraz obróbki mięsa, na szkodę mieszkańca Lublina. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama