Reklama

Terespol: Roboty drogowe na przejeździe przedłużone do listopada

Spółka Trakcja S.A poinformowała w komunikacie, że trwające prace na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. Wojska Polskiego w Terespolu potrwają dłużej niż zakładał harmonogram, zgodnie z którym do 28 października miały się zakończyć. 

-Roboty w obrębie przejazdu kolejowego w km 208,783 na ulicy Wojska Polskiego zostaną zakończone w listopadzie 2021 roku – informuje wykonawca. Kierownik budowy, jako powód opóźnienia podaje wprowadzenie stanu wyjątkowego, który spowodował wstrzymanie lub znaczne spowolnienie prac oraz rozwój epidemii koronawirusem SARS-CoV, przez który „doszło do znacznego ograniczenia potencjału wykonawczego co negatywnie wpłynęło na postęp i realizację robót”

Przypomnijmy, że prace na przejeździe drogowo-kolejowym w Terespolu rozpoczęły się pod koniec września br. Obejmują one budowę nowej nawierzchnię drogowej oraz poprawę instalacji wodociągowej, która znajduje się pod drogą. W wyniku zamknięcia ruchu na przejeździe wyznaczono objazd ulicami Wojska Polskiego, Kodeńską oraz drogą krajową nr 2. Efektem prac ma być płynny przejazd samochodów przez tory. 

 

Źródło: Trakcja S.A 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama