Reklama

II edycja konkursu regionalnego „Znani i nieznani z Podlasia – biografie naszych babć i dziadków” (zaproszenie)

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza mieszkańców miasta oraz miejscowości z terenu powiatu bialskiego do udziału u w II edycji konkursu regionalnego „Znani i nieznani z Podlasia - biografie naszych babć i dziadków”, realizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka.

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do rozwijania wiedzy o życiu mieszkańców naszego miasta i regionu na podstawie wywiadów, wspomnień świadków, a także zdjęć i pamiątek zachowanych w rodzinnych i publicznych archiwach.

Główną ideą konkursu jest zebranie biografii znanych i nieznanych mieszkańców naszych miast i wsi oraz zarażenie młodych pasją dokumentowania historii, przede wszystkim dziejów lokalnych.

Konkurs trwa od 1 listopada 2021 r. do 31 marca 2022 r.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.mbp.org.pl.

 

Tekst / plakat: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama