Reklama

Stroje piłkarskie PEHA – rzut okiem na ofertę producenta

Wybór polskich strojów piłkarskich może okazać się jednym z lepszych. Przyglądając się ofercie polskiego producenta nie sposób nie odnieść wrażenia, że stroje piłkarskie PEHA spokojnie mogą konkurować z kompletami od najlepszych, znanych na całym świecie marek. Co dokładnie wyróżnia stroje polskiej marki? Sprawdźmy!

Stroje piłkarskie PEHA – polskie dzianiny CoolMax
Jedną z kwestii, która bezpośrednio odpowiada za wygodę i komfort podczas trenowania piłki nożnej jest materiał, z jakiego zostały uszyte komplety sportowe. Stroje piłkarskie PEHA   https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie   powstały z wysokogatunkowej dzianiny o niezwykłych właściwościach. CoolMax, bo tak nazywa się materiał, z jakiego zostały wyprodukowane stroje piłkarskie PEHA, ma wyjątkową zdolność odprowadzania wilgoci z ciała zawodnika. Czysty, 100% poliester jest szybkoschnący, lekki i miły w dotyku. Te wszystkie cechy zebrane razem odpowiadają za najwyższy komfort podczas aktywności fizycznej.

Nadruki sportowe – sublimacja
Stroje piłkarskie PEHA mogą być również opatrzone specjalnym, dedykowanym nadrukiem sportowym. Producent wykorzystuje w tym celu wyjątkowo trwałą technikę sublimacji. Polega ona na wtopieniu specjalnych tuszy bezpośrednio we włókna dzianiny, dzięki czemu dowolny projekt (napis, logotyp, numer etc.) staje się jej integralną częścią. Co to oznacza w praktycznym zastosowaniu? Elastyczne, nieodklejające się i niekruszące nadruki, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też są wyjątkowo trwałe. Co ważne – przy zamówieniu powyżej 6 sztuk – stroje piłkarskie PEHA można spersonalizować całkowicie gratis!

Duży wybór modnych grafik
Stroje piłkarskie PEHA to również modny design i doskonała prezencja na boisku. W ofercie producenta znajdziesz kilkadziesiąt najmodniejszych wzorów. Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możesz swobodnie dopasować komplet drużynowy do oficjalnych barw swojego zespołu. W ofercie „coś dla siebie” znajdą zarówno wyznawcy ponadczasowej klasyki, jak również drużyny, które stawiają na bardziej fantazyjny, rzucający się w oczy wzór.

Podsumowując – stroje piłkarskie PEHA to nie tylko wygoda i komfort związany z wyborem najlepszych dzianin poliestrowych, ale też doskonały, modny i współczesny wygląd na treningach i podczas oficjalnych rozgrywek. Możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, na co padnie Twój wybór – stroje piłkarskie PEHA zagwarantują Ci wszystko to, czego można tylko oczekiwać od ubrań do gry w piłkę. Zamów komplet i przekonaj się na własnej skórze, co oznacza jakość w polskim, najlepszym wydaniu.

 tekst i zdjęcia: Stroje piłkarskie PEHA
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama