Reklama

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

W sobotni wieczór kierujący citroenem 29-latek zderzył się z osobowym oplem. Do wypadku doszło po godzinie 20.30 na skrzyżowaniu „krajowej dwójki” z ulicą Sitnicką. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 29-latek nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu oplowi. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierowcy obydwu aut. Apelujemy o rozwagę na drodze.

W miniona sobotę po godzinie 20.30 na skrzyżowaniu „krajowej dwójki” z ulicą Sitnicką w Białej Podlaskiej kierujący samochodem marki Citroen, zderzył się z osobowym oplem. Za kierownicą citroena siedział 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wyjeżdzając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu oplowi. Drugim autem kierował 22-letni bialczanin.

Kierujący oplem był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od kierowcy citroena została pobrana krew do badań. W wyniku zdarzenia, do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierowcy obydwu samochodów.

Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, czy możemy wykonać go bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko nasze życie i zdrowie, ale również bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama