Reklama

Łomazy: III nabór na bezpłatne badania i konsultacje w ramach Programu Profilaktycznego „Przeciwko Boreliozie” (zaproszenie)

W ramach Programu Profilaktycznego "Przeciwko Boreliozie" skierowanego do mieszkańców Łomaz odbędzie się trzeci z kolei nabór chętnych na badanie i konsultację medyczną.

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców badaniem w ramach Programu Profilaktycznego „Przeciwko Boreliozie” Wójt Gminy Łomazy informuje, że został wyznaczony trzeci termin przeprowadzenia bezpłatnego badania i konsultacji medycznych. Program skierowany jest do mieszkańców województwa lubelskiego w wieku 15 lat i więcej, osób aktywnych zawodowo – pracowników i ich członków rodzin.

W celu zapisania się na badanie należy pobrać z Urzędu Gminy w Łomazach ankietę zgłoszeniową. Uzupełnioną ankietę należy zwrócić do dnia 10 listopada 2021 roku. Warunkiem przeprowadzenia bezpłatnych badań w Łomazach jest zgłoszenie się 40 osób.

Szczegółowe informacje na temat programu profilaktycznego znajdują się na stronie: www.cmsanitas.pl. Projekt „Przeciwko Boreliozie” realizowany jest na terenie gminy Łomazy wspólne z Centrum Medycznym „ Sanitas” z Lublina.

 

materiał: Urząd Gminy Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama