Reklama

Kryminałki: Wypadek na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Nie ustąpienie pierwszeństwa

Biała Podlaska: Próba oszustwa internetowego na poduszkę ciążową. // Ratajewicze: 51 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Wypadek na ulicy Brzeskiej. Zderzenie Citroena z Audi. Nie ustąpienie pierwszeństwa. // Hola: Zaprószenie ognia na terenie działek leśnych. Spaleniu uległo ok. 150 metrów poszycia leśnego. // Gnojno: 40 letni kierowca za kółkiem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Międzyrzec Podlaski: 40 letni nietrzeźwy kierowca. // Kaliłów: Kradzież z włamaniem od garażu. Zabrane w celu przywłaszczenia pozostawione w nim elektronarzędzia.

22.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że wyraził chęć zakupu poduszki ciążowej, wystawionej do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym w ten sposób, że skontaktował się przez komunikator internetowy na nr tel. pokrzywdzonego, przesłał link po otwarciu którego pokrzywdzony wpisał swój numer konta, id klienta, a po przejściu w podanie hasła banku natychmiast anulował, tym samym sprawca zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.10.2021r. RATAJEWICZE,
Funkcjonariusze zatrzymali 51-latka (zam.gm. Podedwórze), który kierował samochodem osobowym marki Nissan, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie.

22.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 22.10.2021 roku około godz. 0.20 na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki VW Caddy, 56-letni mieszkaniec gm. Rokitno, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem m-ki Audi 22-letniemu mieszkańcowi gm. Zalesie wyniku czego doszło do zderzenia bocznego, w wyniku czego obrażeń ciała doznał kierujący Audi. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

23.10.2021r. HOLA, 
Nieznany sprawca dokonał zaprószenia ognia najprawdopodobniej w wyniku rozpalonego ogniska w obrębie kilku działek leśnych miejscowości Sielczyk. Spaleniu uległo poszycie, ściółka leśna na powierzchni około 150 metrów kwadratowych. Wartość strat na chwilę obecną nie jest znana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.10.2021r. GNOJNO,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Mercedes, którym kierował 40-letni mieszkaniec Siemiatycz, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

23.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska 
F-sze zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW Golf, 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

21.10.2021r. KALIŁÓW,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem od garażu a następnie zabrał w celu przywłaszczenia pozostawione w nim elektronarzędzia w postaci ukośnicy, zestawu elektronarzędzi składającego się z wiertarki i wkrętarki udarowej, przyrządu do cięcia styropianu, oraz zagęszczarki na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama