AZS AWF Biała Podlaska. III liga siatkarzy. Porażka z Powiślakiem Końskowola

W I kolejce III ligi w Piłce siatkowej mężczyzn siatkarze AZS AWF Biała Podlaska przegrali 0:3 (13, 20 ,24) z Powiślakiem Końskowola. W pierwszym secie młodzi akademicy nie rozpoczęli najlepiej. Było dużo nerwowości w każdym elemencie, w konsekwencji pierwsza partia przeszła szybko do historii.

W drugim secie nasi siatkarze w końcówce seta postawili się dobrze dysponowanym przeciwnikom, jednak nie zdołali odrobić strat.  W trzecim secie walka toczyła się punkt za punkt w drugiej części seta bialscy Akademicy wyszli na przewagę (22:20) jednak zamieszanie podczas meczu oraz brak koncentracji nie pozwolił ukończyć seta zwycięsko (24:26).

Już 6 listopada bialscy siatkarze zmierzą się na własnym boisku z KS CKFIS Bełżyce o godzinie 18.
Serdecznie zapraszamy!

Skład zespołu Kasztelan, Beczek, Szelech, Kamiński, Jałocha, Pyc, Holka, Bobruk, Gawęda, Gonera (libero). Trener zespołu: Kacper Nowicki

To pierwszy mecz rundy zasadniczej nowego sezonu. Powiślak Końskowola znajduje się na 1. miejsce (3 punkty), AZS AWF Biała Podlaska na miejscu 6. (bez punktów).
KS CKFIS Bełżyce gra dziś z LKS Cisy Nałęczów. W momencie publikacji materiałów nie znaliśmy wyników zaplanowanych na dziś meczy.