Reklama

Wieczorna przejażdżka rowerowa z prezydentem na start jesiennej rywalizacji rowerowej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 października 2021
, godz. 18:00
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk zaprasza wszystkich bialczan do uczestnictwa w wieczornej wycieczce rowerowej, która odbędzie się dziś, 18 października. Strat z placu Wolności o godz. 18:00. 

Wycieczka odbędzie się w ramach zabawy pn.  „Nie-oficjalne zakończenie sezonu”  – jesienna rywalizacja rowerowa organizowana przez portal Aktywne Miasta. Zabawa potrwa do 31 października. Podobnie jak w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski należy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” (App Store/Google Play), zarejestrować się i dołączyć do rywalizacji w zakładce „Rywalizacje”. – Jako druga w Polsce Rowerowa Stolica, w której wytrwałych fanów rowerowych wypraw jest nas tak wielu, aktywnie, rowerowo spędźmy październikowe dni, łącząc to ze zdrową rywalizacją – zachęca prezydent. 

Zwycięzcami będą pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Nagrodami w rywalizacji są koszulki rowerowe. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny na stronie >>>https://www.aktywne.miasta.pl/

>>> REGULAMIN RYWALIZACJI <<<

 

Źródło: UM w Białej Podlaskiej, Aktywne Miasta

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama