Reklama

Kryminałki: To był naprawdę „ciekawy” weekend

Biała Podlaska: Wybita butelką szyba w miejskim Solbusie. // Biała Podlaska: Znęcał się nad psem. // Biała Podlaska: Skradzione perfumy przez dwie nieznane kobiety. // Biała Podlaska: Kradzież perfum w drogerii. // Biała Podlaska: Ponownie zgłoszenie o kradzieży w drogerii. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pozostawionej na terenie sklepu torby turystycznej z portfelem i dokumentami. // Biała Podlaska: Uwaga na smsy o zaleganiu bądź niedopłacie za prąd. Linki kierują na złośliwe oprogramowanie. Mieszkaniec stracił 400 zł. // Piszczac: Mieszkanka straciła 3000 zł poprzez link przesłany przez oszusta którym umożliwił sobie dostęp do konta bankowego pokrzywdzonej. // Biała Podlaska: 35 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: Nietrzeźwy 18 letni kierowca motoroweru. // Biała Podlaska: Wandal w budynku jednej z firm przy al. Jana Pawła II. Dokonał wielu zniszczeń i szkód. // Terespol: 38 letni nietrzeźwy kierowca z już cofniętymi uprawnieniami. // Dobrynka: 72 letni kierowca motoroweru z zabranym prawem jazdy. // Biała Podlaska: 500 zł straciła mieszkanka miasta podczas transakcji zakupu telefonu poprzez internet. // Biała Podlaska: 27 letni nietrzeźwy kierowca samochodu. // Międzyrzec Podlaski: 38 letni nietrzeźwy kierowca. // Koroszczyn: 30 letni nietrzeźwy kierowca. // Komarno Kolonia: Wypadek. Kobieta w szpitalu. Potrącona została przez samochód kierowany przez 54 latka. Kobieta przechodziła prowadząc rower ulicę w wyznaczonym miejscu. // Międzyrzec Podlaski: 27 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Zabór i przywłaszczenie telefonu komórkowego.

14.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia 
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia autobusu komunikacji miejskiej m-ki Solbus poprzez zbicie butelką szyby bocznej w wyniku czego powstała strata w wysokości nie mniejszej niż 1.000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca, przechodząc obok ogrodzonej posesji znęcał się nad przebywającym na niej psem rasy owczarek niemiecki rozpylając w jego kierunku bez powodu drażniącą drogi oddechowe substancję. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Dwie n/n kobiety, na terenie jednego z bialskich centrów handlowych, dokonały kradzieży wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, działając w krótkich odstępach czasu przy wykorzystaniu takiej samej sposobności dokonał zaboru w celu przywłaszczenia wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany sprawca, zabrał w celu przywłaszczenia pozostawioną na terenie sklepu torbę turystyczną z zawartością portfela należącego do mieszkańca Białej Podlaskiej z zawartością dokumentów oraz gotówki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że wysłał wiadomość sms informującą o zaplanowanej na dzień następny czynności odłączenia energii elektrycznej za nieuregulowaną należność 3,66 zł, a gdy w/w, po skorzystaniu z załączonego do wiadomości sms-a linku i zalogowaniu się na stronie swojego banku korzystając z opcji „zapłać teraz” z jej rachunku bankowego sprawca wypłacił poprzez BLIK kwotę 400 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. gm. PISZCZAC, 
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 3.000 zł w ten sposób, że zaproponował płatność za przedmiot wystawiony do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym za pośrednictwem strony internetowej i przesłał link, a następnie pozyskując dane pokrzywdzonej dokonał wypłaty z jej konta w/w kwoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska
F-sze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Citroen 35-letniego mieszkańca gm. Tuczna, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
14.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Topolowa 
F-sze zatrzymali kierującego motorowerem marki Romet 18-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia wentylatora klimatyzacji ściennej, zbicia klosza oświetlenia, wyłamania trzech paneli z pleksy oraz wyłamanie panela w drzwiach wejściowych budynku n/sz firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. TERESPOL, ul. 3 Maja
F-sze w trakcie interwencji ujawnili, że 38-letni mieszkaniec Poznania kierował samochodem marki Opel pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania, znajdując się przy tym w stanie nietrzeźwości: 0.52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.
  
16.10.2021r. DOBRYNKA,
F-sze zatrzymali 72-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu kierowania i kierował motorowerem marki Zipp po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca poprzez wykorzystanie sieci internetowej, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 500 zł przy sprzedaży telefonu komórkowego w ten sposób, że po dokonaniu przelewu środków w w/w kwocie tytułem zapłaty za przedmiotowy telefon nie przesłał zakupionego telefonu, nie dokonał zwrotu środków i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Zamkowa
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Skoda, 27-letniego mieszkańca Białej Podl. będącego w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Opel, 38-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.10.2021r. KOROSZCZYN, ul. Piłsudskiego 
F-sze zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem osobowym marki Seat znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.10.2021r. KOMARNO-KOLONIA, 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 16.10. 2021 roku po godz. 10.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 54-letni mieszkaniec gm. Konstantynów, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, prowadzącej obok siebie rower, mieszkanki gm. Konstantynów, przekraczającej jezdnię w miejscu wyznaczonym. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

16.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Tuliłowska
Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu komórkowego na szkodę mieszkanki Białej Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama