Reklama

Woskrzenice Duże: Bo najważniejsza jest zgrana klasa (galeria)

6 października uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Woskrzenicach Dużych bawili się wspólnie podczas integracyjnej imprezy klasowej.

W poprzednim roku czas zdalnej nauki oraz izolacji społecznej uniemożliwił organizację wspólnych imprez integracyjnych. Początek nowego roku szkolnego 2021/2022 przyniósł ze sobą nową nadzieję. Wykorzystując piękną pogodę i uroki złotej jesieni klasa II wraz z wychowawcą Anną Koszołko oraz Mariolą Bogusz nauczycielem wspomagającym, wybrała się na ognisko i zabawy integracyjne do miejsca niezwykle urokliwego jakim jest „Popówka” w Kaliłowie.

Impreza ta mogła odbyć się dzięki życzliwości radnego z Woskrzenic Dużych Pana Marka Sawczuka. Dzieci spragnione spotkań towarzyskich oraz wspólnych zabaw wraz ze swoimi koleżankami i kolegami, spędziły ten dzień z uśmiechem i radością piekąc kiełbaski przy ognisku, grając w piłkę, gry planszowe, tańcząc w rytm wesołej muzyki a także malując farbami uroki pięknej jesieni.

Uczniowie podczas wspólnej zabawy na świeżym powietrzu uczyli się zdrowej rywalizacji oraz właściwego spędzania wolnego czasu. Wyjazd był dobrą okazją do nawiązywania i pogłębiania przyjaźni, integracji społeczności klasowej, obserwacji piękna otaczającej nas przyrody, a przede wszystkim dobrej zabawy. Bardzo miłą niespodzianką dla wszystkich była wizyta pani Ani Faryna – mamy Antosia, która dzieląc się swoim czasem i życzliwością przywiozła dzieciom słodki deser w postaci dużej tacy z pysznymi, domowymi pączkami.

Tekst / zdjęcia: SP w Woskrzenicach Dużych

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama