Reklama

Kryminałki: Umyślne podpalenie budynku gospodarczego w gminie Kodeń

Biała Podlaska: Skradziony Opel z niestrzeżonego parkingu. Odnaleziony w rejonie dworca PKP. // Popiel: 29 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami z torebki pozostawionej na ladzie recepcji lokalu gastronomicznego. // Kodeń: Podpalenie drewnianej obory krytej eternitem. Stwierdzono działanie umyślne. Uszkodzone przez wysoką temperaturę ciągnik i siewnik zbożowy. // Międzyrzec Podlaski: 35 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Brzeskiej. // Biała Podlaska: Pokonane zabezpieczenie spinającej linki roweru z ogrodzeniem w rejonie dworca PKP. Kradzież jednośladu. // Biała Podlaska: Z kieszeni kurtki w poczekalni przychodni skradziono dowód osobisty. // Zagacie: 21 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z niestrzeżonego parkingu, dokonał kradzieży samochodu marki Opel, pozostawionego przez użytkownika z włączonym silnikiem. Pokrzywdzony mieszkaniec Białej Podlaskiej oszacował straty na kwotę 2500 zł. W dniu 10.10.2021 w/w pojazd ujawniony został w rejonie dworca PKP w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.10.2021r. POPIEL,
Funkcjonariusze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 29-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie, kierował samochodem marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.10.2021r. gm. Międzyrzec Podlaski
Nieznany sprawca podczas nieobecności pokrzywdzonej z torebki damskiej znajdującej się na ladzie recepcji lokalu gastronomicznego, dokonał kradzieży portfela damskiego z zawartością pieniędzy i dokumentów. Miejsce objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.10.2021r. gm. Kodeń
Nieznany sprawca dokonał umyślnego zniszczenia mienia poprzez podpalenie budynku gospodarczego, w skutek czego całkowitemu spaleniu uległa drewniana konstrukcja i poszycie dachowe pokryte eternitem. W wyniku działania ognia i wysokiej temperatury uszkodzeniu uległy plastikowe elementy ciągnika rolniczego i siewnika zbożowego. Zaistniały pożar nie zagrażał życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego obywatela Ukrainy, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,48 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia linki spinającej tylne koło roweru do ogrodzenia terenu dworca PKP, dokonał kradzieży roweru typu damka na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, z zewnętrznej kieszeni kurtki zamkniętej na zamek błyskawiczny, pozostawionej na wieszaku w poczekalni przychodni dokonał kradzieży dowodu osobistego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.10.2021r. ZAGACIE, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który kierował motorowerem m-ki YIBEN, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama