Reklama

Międzyrzec Podlaski dołączył do internetowego serwisu NaprawmyTo.pl

NaprawmyTo.pl to proste narzędzie informatyczne, dzięki któremu każdy mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego może przesłać zgłoszenie na temat zauważonych awarii lub zalegających śmieci w jego okolicy do odpowiedniej komórki w mieście. Za pośrednictwem serwisu można także zgłosić pomysł na sąsiedzkie zajęcia edukacyjne.

Zepsuta latarnia, zalegające śmieci, czy pomysł na sąsiedzkie zajęcia edukacyjne? Dzięki aplikacji sygnały mieszkańców trafią do urzędników, a użytkownicy będą na bieżąco otrzymywać na e-maila powiadomienia o postępie w sprawie – o tym, kto się nią zajmuje i na jakim etapie jest jej rozwiązanie.

Obsługa NaprawmyTo.pl zajmuje kilka sekund – wskazanie lokalizacji alertu, dodanie zdjęcia i kategorii sprawy. W chwili wysłania alertu wiadomość dociera do obsługujących system urzędników. Nic prostszego!

W serwisie nie chodzi tylko o naprawę bieżących problemów. – NaprawmyTo.pl jest także narzędziem umożliwiającym obywatelom współdecydowanie o mieście. Każdy mieszkaniec może wprowadzić dowolny pomysł na zmianę otoczenia – to daje nam możliwość dyskutowania o rozwoju miasta i jego kierunku – podkreśla zastępca burmistrza miasta Paweł Łysańczuk.

Na razie miasto udostępniło kilkanaście alertów. Mieszkańcy mogą zgłaszać te dotyczące infrastruktury i ochrony środowiska. Wszelkie sygnały dotyczące zaśmiecania miasta, braku oświetlania, dewastacji i kradzieży mienia będą bardzo pomocne urzędnikom. W zależności od zainteresowania serwisem miasto będzie poszerzać katalog alertów.

Aby zgłosić alert wystarczy wejść na stronę NaprawmyTo.pl i zarejestrować się, a następnie wybrać miejsce na mapie. Osoby zarejestrowane mogą otrzymywać powiadomienia o postępach w sprawie mailem. Alerty, które zostały zgłoszone przez osoby zalogowane pojawią się na mapie od razu, te anonimowe podlegają obowiązkowej moderacji.
link do serwisu: https://naprawmyto.pl/miedzyrzecpodlaski

NaprawmyTo.pl to kolejne nowoczesne narzędzie, które miasto wykorzysta do komunikacji z mieszkańcami. Warto podkreślić, że od kilku tak funkcjonuje tu system powiadamiania SMS oraz aplikacja Blisko.

Miasto Międzyrzec Podlaski
Źródło: UM Międzyrzec Podlaski
tekst: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama