Reklama

Kryminałki: Nadal oszustwa internetowe i kradzież w wynajmowanym lokalu

Leśna Podlaska: Mieszkaniec został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, podczas transakcji kupna konsoli Ps5. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze na podany rachunek bankowy, nie otrzymał zamówionego towaru. // Międzyrzec Podlaski: Nakłonienie mieszkanki do instalacji na telefonie programu do zdalnej obsługi urządzenia. Uzyskanie dostępu do konta bankowego i szereg transakcji typu BLIK na szkodę poszkodowanej. // Biała Podlaska: Kradzież złotego łańcuszka z szuflady regału w wynajmowanym pomieszczeniu.

07.09.2021r. gm. Leśna Podlaska, 
Mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem za pośrednictwem sklepu internetowego, podczas transakcji kupna konsoli Ps5. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze na podany rachunek bankowy, nie otrzymał zamówionego towaru, strona internetowa sklepu w chwili obecnej już nie istnieje. Sprzedający nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.10.2021r. gm. Międzyrzec Podlaski,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że w trakcie rozmowy telefonicznej nakłonił ją do instalacji na jej telefonie komórkowym programu do zdalnej obsługi tego urządzenia, a następnie po uzyskaniu dostępu do jej rachunku bankowego dokonał szeregu transakcji typu BLIK, zaakceptowanych przez pokrzywdzoną na łączną kwotę 9.500 zł. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z szuflady regału w pomieszczeniu wynajmowanego lokalu mieszkalnego dokonał kradzieży złotego łańcuszka na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama