Reklama

Kryminałki: Oszustwa internetowe i przekazywane oszustom dane kont i haseł bankowych

Biała Podlaska: Kilkukrotne kopnięcie w wejściowe drzwi automatyczne sklepu spowodowało ich uszkodzenie. // Biała Podlaska: Mieszkanka została oszukana podczas opłaty zaliczki pokrycia kosztów zakwaterowania w hotelu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec doprowadzony do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem. Nakłoniony został, możliwością zaboru środków finansowych z konta do wykonania dwóch przelewów. Podał oszustowi numer konta i hasło do swojego konta. // Biała Podlaska: Wyłudzone dane karty kredytowej, a następnie przy ich użyciu dokonano trzech transakcji na szkodę zgłaszającej.

02.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kolejowa
Nieznany sprawca kilkukrotnie kopnął w przesuwne, automatyczne drzwi wejściowe do sklepu, czym spowodował ich uszkodzenie na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, zamieszczając ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym z ofertą pracy ,a następnie przyjął od pokrzywdzonej pieniądze jako zaliczkę pokrycia kosztów zakwaterowania w hotelu, a następnie zerwał kontakt z pokrzywdzoną nie zwracając pobranych środków pieniężnych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca gm. Kornica do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd, co do ujawnionego zagrożenia zaboru środków finansowych z jego rachunku bankowego i konieczności ich przelania na wskazany bezpieczny rachunek, co pokrzywdzony uczynił, wykonując dwa przelewy, uprzednio podając sprawcy numer klienta i hasło do swojego konta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

02.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu rzeczy ogłoszonej przez pokrzywdzona do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym przesłał jej link, za pośrednictwem którego wyłudził dane karty kredytowej, a następnie przy ich użyciu dokonał trzech transakcji na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama