Reklama

Biała Podlaska 2022: Park linowy i trampoliny Pod Dębami” (galeria)

W Budżecie Obywatelskim 2021 to już trzeci z kolei rok, w którym współdziałają: radni Marcin Izdebski i Marek Dzyr oraz Stowarzyszenie Orzechówek. - Współpraca jest owocna, ponieważ już trzeci raz udało nam się zwyciężyć w głosowaniu. Na zwycięski projekt „Park linowy i trampoliny Pod Dębami” zagłosowało 2607 osób. - informuje nas radny Marcin Izdebski. Na czym polegać będzie realizacja pomysłu? I jak dziś wygląda miejsce w którym powstaną planowane instalacje?

Park linowy i trampoliny „Pod dębami” (2 607 głosów)
Park linowy oraz zestaw modułowych trampolin do użytku zewnętrznego powstanie w roku 2022. Park usytuowany zostanie u zbiegu ul. Kąpielowej i ul. Łukaszyńskiej. Autorzy projektu: Jakub Radomiński, Marcin Izdebski, Marek Dzyr.

W tym roku zaproponowaliśmy mieszkańcom budowę parku linowego wzbogaconego dodatkowo o instalacje trampolin, zlokalizowanego w lasku u zbiegu ulic Kąpielowej i Łukaszyńskiej. Podczas pierwszej weryfikacji przez urzędników nasz projekt został odrzucony ponieważ w pierwotnym założeniu instalacje parku linowego miały być oparte o pnie drzew. Napisaliśmy odwołanie, zmieniliśmy nieco koncepcję i teraz park ma być oparty o słupy obok drzew. Oprócz parku linowego w lasku powstaną również trampoliny w kształcie „plastra miodu”. To będzie nowość w Białej Podlaskiej, w naszym mieście nie ma jeszcze podobnej atrakcji. – mówi nam radny Marcin Izdebski.

Pomysłodawcy Parku Pod Dębami współpracowali z radnym Bartłomiejem Kuczerem, który był pomysłodawcą małego projektu FITPARK. Z racji tego że głosuje się na jeden duży projekt i na jeden mały, promując głosowanie Budżetu Obywatelskiego Miasta Biała Podlaska na rok 2022, grupa radnych i Stowarzyszenie Orzechówek namawiali mieszkańców aby głosować właśnie na te dwa projekty.

Opis parku pochodzi ze strony parkilinowe.pl
„Ze szczególną uwagą tworzymy obiekty dla naszych najmłodszych klientów. Dzieci to najbardziej wymagająca grupa klientów, lecz ich radość płynąca z zabawy na linach daje nam mnóstwo satysfakcji. Dostarczanie ciekawych i kreatywnych form aktywności fizycznej, rozwój psycho-motoryczny dzieci oraz umożliwianie im pokonywania swoich małych słabości stały się misją naszej firmy. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się produkty dostosowane specjalnie do grona dzieci w wieku 3-12 lat. Dzięki szerokiej technologii wszystkie obiekty możemy wybudować z wykorzystaniem naturalnego drzewostanu o odpowiedniej statyce, drewnianych lub stalowych palach lub innej konstrukcji nośnej. Nasze produkty nadają się do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Grafika ilustracyjna Parku Linowego Kids Park. Takie lub podobne urządzenia mogą zostać zainstalowane w Parku Linowym Pod Dębami przy ulicy Łukaszyńskiej i Kąpielowej w Białej Podlaskiej.
materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
grafika ilustracyjna: parkilinowe.pl
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama