Reklama

Zajęli pierwsze miejsce w turnieju strzeleckim służb mundurowych

Szesnaście drużyn rywalizowało wczoraj w Turnieju Strzeleckim Służb Mundurowych. Organizatorem tych zmagań był Klub Strzelecki i Fundacja Guardian. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna bialskich policjantów pod wodzą Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej inspektora Wojciecha Czapli. Funkcjonariusze stanęli też na podium w zmaganiach indywidualnych zdobywając kolejno pierwszą i drugą lokatę. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Wczoraj o godzinie 11.00 na strzelnicy Klubu Strzeleckiego Guardian w Woskrzenicach rozpoczął się Turniej Strzelecki Służb Mundurowych. W zmaganiach wzięło udział szesnaście drużyn reprezentujących służby z całego powiatu, a także dwie bialskie szkoły uczące przyszłych adeptów służb mundurowych.

Trzyosobowe drużyny walczyły ze sobą w konkurencjach: grupowej jak też indywidualnej. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwał instruktor strzelectwa. Turniej był nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania oraz doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, ale również do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze.

Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, na drugim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Wojskową Komendę Uzupełnień w Białej Podlaskiej, trzecią lokatę zajęła drużyna reprezentująca Krajową Administrację Skarbową w Białej Podlaskiej.

Również w punktacji indywidualnej bialscy policjanci osiągnęli wysokie wyniki. Pierwsze miejsce zajął nadkomisarz Marcin Rytel pełniący na co dzień służbę na stanowisku dyżurnego bialskiej komendy, natomiast na drugim miejscu uplasował się sierżant sztabowy Kamil Markowski-Sidoruk, funkcjonariusz Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji bialskiej komendy. Zwycięskie drużyny uhonorowane zostały pucharami. Uczestnicy turnieju otrzymali również dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz ducha walki.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

    1. przepraszam. w komunikacie podano dokładnie to, co podano w końcowym komunikacie przesłanym przez Organizatorów

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama