Reklama

Kryminałki: Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu

W miniony weekend kierująca hondą 40-latka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącą droga krajową ciężarową Scanią. Do zdarzenia doszło w piątkową noc na "krajowej dwójce" w miejscowości Rogoźnica. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie osobówki. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło w miniony piątek po godzinie 23.00 na drodze krajowej w miejscowości Rogoźnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda, 40-letnia mieszkanka gminy Huszlew wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym krajówką tirem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Drugim samochodem kierował 26-letni obywatel Białorusi. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie osobówki. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama