Reklama

Kryminałki: Krzna Południowa znowu w niebezpieczeństwie. Rzeka zabarwiła się na brunatny kolor

Biała Podlaska: Nieznani sprawcy, włamali się do automatu myjni bezdotykowej. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca, przez niezabezpieczone okno w drzwiach, przedostał się do wnętrza auta m-ki Fiat. // Pogorzelec: 35 letni nietrzeźwy kierowca. // Zakalinki Kolonia: 42 letni nietrzeźwy kierowca. // Zańków: 29 letni kierowca zatrzymany w ruchu drogowym pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdów. // Biała Podlaska: 29 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Lebiedziew: 37 letni nietrzeźwy kierowca ciągnika rolniczego. // Terespol: Nieznany sprawca z zaparkowanego na parkingu motocykla dokonał kradzieży dwóch sakw skórzanych. // Międzyrzec Podlaski: W rzece Krzna Południowa, z rury doprowadzonej do rzeki ujawniono wypływającą ciecz koloru brunatnego.

26.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznani sprawcy, włamali się do automatu myjni bezdotykowej i przez powstały otwór zabrali jedną kasetę z zawartością bilonu w bliżej nieustalonej kwocie na szkodę bialskiego przedsiębiorstwa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, przez niezabezpieczone okno w drzwiach, przedostał się do wnętrza auta m-ki Fiat, a następnie dokonał kradzieży telewizora, tostera, maszynki do strzyżenia włosów, golarki elektrycznej, torby z zawartością ubrań i dokumentów oraz gotówki znajdującej się w kieszeni torby, na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.09.2021r. POGORZELEC,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Audi 35-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

26.09.2021r. ZAKALINKI-KOLONIA,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Audi 42-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

25.09.2021r. ZAŃKÓW, 
Funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem osobowym m-ki Volvo pomimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

25.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki RHON 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie oraz posiadającego aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.09.2021r. LEBIEDZIEW,
Funkcjonariusze ZPI podczas interwencji zgłoszonej przez f-szy ŻW Lublin ustalili, że 37-letni mieszkaniec gm. Terespol kierował ciągnikiem rolniczym znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.08.2021r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca z zaparkowanego na parkingu motocykla dokonał kradzieży dwóch sakw skórzanych na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.09.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
W rzece Krzna Południowa, z rury doprowadzonej do rzeki ujawniono wypływającą ciecz koloru brunatnego. Na miejscu wykonano czynności w trybie art 308 kpk oraz zabezpieczono próbki wody. Powiadomiono Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białej Podlaskiej. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama