Reklama

Podziel się opinią na temat sytuacji z wodą w gminie Łomazy (zaproszenie)

Urząd Gminy Łomazy zaprasza do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zaobserwowanych negatywnych zjawisk wodnych na terenie samorządu. Analiza opinii pozwoli wypracować rozwiązania przeciwdziałające lub minimalizujące niekorzystne skutki.

Gmina Łomazy, podobnie jak wiele innych gmin w Polsce, zmaga się ze skutkami zmian klimatu. Objawiają się one między innymi naprzemiennie występującymi okresami suszy i gwałtownych, nawalnych deszczy, które z kolei powodują podtopienia. Mieszkańcy i mieszkanki gminy to ważne źródło wiedzy, które pozwoli określić główne problemy związane z powyższymi zjawiskami oraz wypracować najlepsze rozwiązania, pozwalające przeciwdziałać tym zjawiskom lub przynajmniej minimalizować ich negatywne skutki.

Gmina Łomazy wspólnie z Fundacją Wspomagania Wsi prowadzi konsultacje w ramach projektu „Nasza Przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna na stronie urzędu gminy do 5 października 2021 roku.

Link do ankiety:
https://www.lomazy.pl/index.php/1976-podziel-sie-opinia-na-temat-sytuacji-z-woda-w-gminie-lomazy

 

materiał: Urząd Gmina Łomazy
źródło: Urząd Gminy Łomazy
tekst: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama