Reklama

Podlaskie Święto Piwa w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Zamek Janów Podlaski zaprasza na Podlaskie Święto Piwa, które odbędzie się w dniach 1-3 października. W programie festiwal piwa, spotkanie z browarnikami, występy zespołów i wspólna biesiada.

  Podczas trzydniowego janowskiego festiwalu zaplanowano degustację wielu ciekawych piwnych smaków oferowanych przez znane polskie browary. Wśród atrakcji konkursy i zabawy, występy zespołów oraz spotkania i rozmowy z piwowarami, którzy zdradzą kilka tajników produkcji trunku, również w domowych warunkach. Dodatkowo, jak zachęca organizator, uczestnicy poznają fakty i mity piwne, różne ciekawostki z browarniczego świata oraz czeskie style serwowania piwa: nalewana na gładko Hladinka, pełne po brzegi Mliko i przepełniony grubą warstwą piany Snyt.

Aby znaleźć się wśród uczestników Podlaskiego Święta Piwa należy dokonać zgłoszenia do dnia 28 września telefonicznie pod nr tel. 83 379 08 50, 83 379 08 51 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], [email protected] Koszt uczestnictwa: 1 dzień-65 zł, 2 dni-94 zł, 3 dni-123 zł. Wykupiony pakiet pokrywa piwo na start, ciepły posiłek, konkursy, muzykę i spotkanie z piwowarem.

Atutem piwnego festiwalu jest miejsce jego organizacji, którym jest nowocześnie urządzony Zamek Janów Podlaski królujący na wzgórzu pośród zielonych parkowych alejek.

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
tekst: Anna Ostapiuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama