Reklama

Terespol: Turniej tenisa imieniem Piotra Szyszkowskiego (galeria)

W dniu 12 września na korcie miejskim w Terespolu rozegrano turniej tenisowy im. Piotra Szyszkowskiego. Do turnieju zgłosił się 6 osób, w tym jedna studentka - pani Monika. Zawody rozgrywane były z podziałem na rozlosowane dwie grupy zawodników w których rozgrywano mecze do jednego pełnego seta. Turniej rozpoczęto od przemówienia Piotra Szyszkowskiego i burmistrza Terespola Jacka Danieluka. Następnie tenisiści z burmistrzem Danielukiem i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu - Anną Pietrusik, wykonali pamiątkowe zdjęcie.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 3 w grupach zagrali o 5-6 miejsce, o 3 miejsce zagrał Piotr Butrym z Krzysztofem Czerko. Po emocjonującym spotkaniu zwyciężył Krzysiek wygrywając ten pojedynek 6:4.

W meczu finałowym spotkali się Paweł Szyszkowski z Bartoszem Hoszczewskim. Panowie stworzyli piękne widowisko, w którym zwyciężył Paweł 6:2.

Zawodnikom podczas całego turnieju towarzyszyło wielu zacnych Gości, sympatyków tej dyscypliny sportowej, w tym rodzice i najbliżsi. W porze obiadowej na kort wniesione zostały pizze ufundowane przez Jarosława Częścika, szefa Pizzerii PAPPA.

Sprawnie przystąpiono do ceremonii zakończenia turnieju. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową czapkę z Biegu GROM CHALLENGE 2021, a czterech pierwszych otrzymało dyplomy oraz książkę ks. dr. Jerzego Jastrzębskiego o Prymasie Tysiąclecia, bo właśnie w trakcie rozgrywania turnieju była uroczystość beatyfikacyjna. Trzech pierwszych tenisistów otrzymało klasyczne puchary tenisowe obrazujące serwującego tenisistę. Podczas turnieju panowała iście rodzinna atmosfera, której towarzyszyła słoneczna aura. Zawodnicy wykonali wiele pamiątkowych zdjęć.

To już X edycja tego turnieju, jak to szybko minęło. Ale jaki to był pięknie spędzony czas! – podsumował spędzony czas na korcie tenisowym organizator i pomysłodawca turnieju, Piotr Szyszkowski.

materiał: Piotr Szyszkowski
tekst: Piotr Szyszkowski / Leszek Niedaleki
zdjęcia: Piotr Szyszkowski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Piotr Szyszkowski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama