Reklama

Grzegorz Siemakowicz nowym radnym Rady Miasta Biała Podlaska

Dotychczasowy zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej Grzegorz Siemakowicz, poinformował  o rezygnacji ze stanowiska i przyjęciu mandatu radnego do Rady Miasta Biała Podlaska po zmarłym w zeszłym tygodniu Panu Stefanie Parafiniuku.

Grzegorz Siemakowicz w ostatnich wyborach stratował z listy Koalicji Obywatelskiej zajmując trzecie miejsce po Robercie Woźniaku i ś.p. Stefanie Parafiniuku. 

– Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Jestem w pełni świadomy, że zastąpienie takiej osoby jak Pan Parafiniuk jest wielkim zaszczytem, ale też jeszcze większym wyzwaniem. Jednak nie przyjmując mandatu zawiódłbym wszystkich moich wyborców, którym jeszcze raz składam podziękowania za każdy z 370 oddanych na mnie głosów – pisze w oświadczeniu Grzegorz Siemakowicz. – Od zawsze mieszkam na osiedlu „Okopowa” w związku z czym znane mi są problemy tej części miasta, chciałbym jednak kontynuować również inicjatywy rozpoczęte przez Pana Stefana Parafiniuka, który reprezentował mieszkańców osiedla Francuska, ale również nie pozostawiać samym sobie mieszkańców Sielczyka i Sidorek, które to osiedla również należą do mojego okręgu wyborczego. Dlatego też planuję uruchomienie biura w którym co najmniej raz w tygodniu mieszkańcy będą mogli się ze mną spotkać i zgłosić nurtujące ich problemy, jednak o szczegółach poinformuję w najbliższej przyszłości, zaraz po objęciu mandatu – informuje. 

 

Źródło / zdjęcie: Grzegorz Siemakowicz

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama