Reklama

Siedlce: VI Spartakiada Integracyjna w Skórcu

Termin wydarzenia: 21 września 2021
, godz. 10:30
Blisko 100 osób z niepełnosprawnościami, korzystających z 5 placówek wsparcia dziennego, prowadzonych przez Caritas Diecezji Siedleckiej, weźmie udział 21 września 2021 r. w VI Spartakiadzie Integracyjnej w Skórcu (woj. mazowieckie). Początek o godz. 10:30 na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu przy ul. Siedleckiej 1 i 9.

Impreza ma na celu promowanie zdrowego trybu życia oraz wspieranie integracji osób niepełnosprawnych. Uczestnicy będą zmagali się w konkurencjach sprawnościowych przystosowanych do ich możliwości – mówi Beata Mańkowska, kierownik Caritas Diecezji Siedleckiej WTZ w Skórcu.

Wśród konkurencji pojawią się m.in.: wyścigi rzędów, kręgle i rzut do celu. Zwycięskie drużyny zostaną nagrodzone pucharami, a każdy uczestnik otrzyma medal. Nie zabraknie też dyskoteki na świeżym powietrzu i obiadu.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Skórcu, Uczniowski Klub Sportowy „Naprzód” Skórzec oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu.

Impreza zakończy się około godz. 13:30.

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama