Reklama

Jarmark Michałowy na placu Wolności (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 11 września 2021
, godz. 10:00
Prezydent Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej zapraszają na coroczny "Jarmark Michałowy" z okazji dnia patrona miasta Św. Michała Archanioła. Wydarzenie odbędzie się na placu Wolności w sobotę 11 września w godz. 10:00 - 16:00. 

W programie:

Kiermasz sztuki ludowej, rzemiosła artystycznego oraz rękodzieła. Bogata oferta wytwórców tradycyjnych produktów lokalnych i regionalnych – z kraju i zagranicy. Miejskie instytucje kultury zaprezentują ofertę wydawniczą i edukacyjną. Dla najmłodszych zabawy i animacje z niespodziankami.

Jarmarkowi towarzyszyć  będzie taniec, muzyka i śpiew. Na scenie zaprezentują się laureaci konkursów i festiwalu, m.in. Oliwia Spychel, skrzypaczka – stypendystka Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Zdzisław Marczuk, Zespół „Korniczanie” ze Starej Kornicy, Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy” oraz Kapela Ludowa „Podlasiacy” BCK.

W samo południe odbędzie się Jubileuszowy Koncert Stowarzyszenie Zespół Tańca Ludowego „Biawena”. imprezę zakończy pokaz i zaproszenie do nauki kroku podstawowego – tango argentyńskie.

Źródło / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama