Reklama

Kryminałki: Międzyrzec Podlaski. Wybita szyba w Mercedesie i kradzież 10. paszportów znajdujących się w etui po laptopie

Werchliś: 59 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. Dodatkowo nie zatrzymał się do kontroli na pierwsze wezwanie. // Biała Podlaska: Mieszkanka poprzez zablokowanie w porę konta i uniemożliwienia dokonania bezprawnego przelewu uchroniła swoje pieniądze. Sprawca poprzez link przesłany w trakcie finalizowania kupna odzieży wystawionej w internecie przez poszkodowaną złożył wniosek o kredyt i próbował dokonać dwóch transakcji. // Żabce: 37 letni nietrzeźwy kierowca z Białorusi. // Cieleśnica: 50 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Dołhołęka: Kradzież z posesji sprężarki, kowadła, lemieszy, wanny żeliwnej, kilku żeliwnych zlewów, piły spalinowej, silnik, sieczkarni oraz drobny złom. // Międzyrzec Podlaski: Wybita szyba w Mercedesie i kradzież 10. paszportów znajdujących się w etui po laptopie. // Kobylany: 59 letni kierowca z cofniętymi uprawnieniami zatrzymany w ruchu drogowym. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana przez osobę która wystawiła samochód BMW na sprzedaż poprzez stronę komisu, przyjęła zaliczkę ale auta nie sprzedała. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież do metalowej wiaty przy rampie rozładunkowej sklepu. Zniszczona roleta antywłamaniowa i kradzież bioodpadów.

05.09.2021r. WERCHLIŚ, 
F-sze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki KIMICO 59-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w/w nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo użycia przez f-szy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

04.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzanie własnym mieniem w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu oferowanej na portalu ogłoszeniowym odzieży przez pokrzywdzoną, przesłał w/w link, który po wpisaniu wymaganych danych i kodu zabezpieczającego pozwolił na uzyskanie dostępu do aplikacji BANKU, gdzie sprawca złożył wniosek o przyznanie kredytu, po czym dokonał 2 transakcji internetowych na łączną kwotę około 530 zł, a następnie podjął próbę wykonania przelewu na konto sprawcy, która to została zablokowana przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.09.2021r. ŻABCE,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Renault ob. Białorusi lat 37 będącego w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

04.09.2021r. CIELEŚNICA, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Baotian 50-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

02.09.2021r. DOŁHOŁĘKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z posesji sprężarki, kowadła, lemieszy, wanny żeliwnej, kilku żeliwnych zlewów, piły spalinowej, silnik, sieczkarni oraz drobny złom na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.09.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Zahajkowska 
N/n sprawca wybijając szybę marki dostał się do samochodu marki Mercedes Sprinter, skąd skradł 10 paszportów, które znajdowały się w etui po laptopie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.09.2021r. KOBYLANY, ul. Warszawska
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 59-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który w okresie zakazu sądowego kierował samochodem marki Plandex. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Osoba posługująca się danymi komisu, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że po wystawieniu do sprzedaży używanego samochodu osobowego marki BMW, przyjęła zaliczkę ale tego samochodu nie sprzedała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, po wyłamaniu listwy z zamkiem zabezpieczającym roletę antywłamaniową, dokonali kradzieży z włamaniem do metalowej, zadaszonej wiaty przy rampie rozładunkowej sklepu, skąd następnie, dokonali zaboru nieustalonej ilości składowanych tam bioodpadów powodując straty powstałe w wyniku uszkodzenia rolety antywłamaniowej na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama