Reklama

Kryminałki: Włamanie do koparki w Białej Podlaskiej i uszkodzeni drzwi szkoły w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Domek letniskowy z uwagi na dodatkowy zamek pozostał bezpieczny. Włamywacz dostał się jednak do koparki. Skradł 2 akumulatory, miernik elektryczny oraz smarownicę. // Międzyrzec Podlaski: Uszkodzenie dwuskrzydłowych drzwi wejściowych Placówki Szkolno-Wychowawczej. Sprawca rzucił w nie butelką. // Klonownica Plac: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu telefonu komórkowego.

25.08.2021 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, dokonał włamania do koparki, po czym dokonał zaboru 2 akumulatorów, miernika elektronicznego oraz smarownicy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Następnie usiłował dokonać włamania do domku letniskowego lecz zamierzonego czynu nie osiągnął z uwagi na zamknięci drzwi dodatkowym zamkiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.08.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia dwuskrzydłowych drzwi wejściowych Placówki Szkolno- Wychowawczej poprzez rzucenie w nie butelką, w wyniku czego doszło do pęknięcia podwójnej szyby i wgniecenia aluminiowej futryny, na szkodę placówki. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.08.2021r. KLONOWNICA-PLAC,
Mieszkaniec gm. Janów Podlaski zawiadomił, że n/n sprawca doprowadził go do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że na portalu internetowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy. W zamian za otrzymaną od sprzedającego przesyłkę pokrzywdzony przelał gotówkę, jednak wewnątrz zamiast telefonu znajdowały mało wartościowe produkty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama