Reklama

Wisznice: Koncert filharmoników poprzedzony bialskim talentem wokalnym (film) (galeria)

Muzycy Filharmonii Lubelskiej wystąpili z koncertem w Wisznicach. To czwarty z cyklu koncertów wielu gatunków muzycznych jakie służą promocji Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach. Koncert otworzyła, przedstawiając artystów Elżbieta Sokołowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach.

Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach zaprosił 28 sierpnia br. na kolejny koncert w Centrum Kultury Chrześcijańskiej. Tym razem na scenie wystąpili muzycy Filharmonii Lubelskiej. Koncert filharmoników poprzedził występ Szymona Gajewskiego, baryton, student Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku śpiew solowy i aktorstwo. Szymon jest również absolwentem Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. F. Chopina w Białej Podlaskiej. Szymon wystąpił w akompaniamencie profesor, nauczyciel bialskiej szkoły muzycznej, Violeta Druliak, laureatka wielu nagród i koncertów w całej Europie. W programie koncertu pieśni polskich kompozytorów.

Po koncertach można było obejrzeć prace zgromadzone na wystawie „Prowincja Sakralna” w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach.

 

Zapis live. Szymon Gajewski (baryton) w akompaniamencie Violety Druliak koncert w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach. Profil Radio Biper Facebook <<==>> LINK
https://fb.watch/7JGJY4SXcw/

 

materiał: Radio Biper Wisznice
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk / Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama