Reklama

Kryminałki: Pożar w pomieszczeniach zaplecza budynku przy Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Pożar w pomieszczeniach zaplecza budynku przy Jana III Sobieskiego. // Rakowiska: Mieszkaniec oszukany za osobę podającą się za mieszkańca Krakowa, podczas transakcji sprzedaży monet obiegowych o nominale 5 zł. // Zalesie: Nielegalna wytwórnia bimbru z alkoholu etylowego funkcjonowała na posesji i w zabudowaniach 62 latka. // Dubów: 47 letni nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego. // Konstantynów: 25 letni nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego.

14.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia powierzonego mu przez pokrzywdzonego w celu doładowania baterii, telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca gm. Sarnaki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego 
W budynku jednopiętrowym usługowym na parterze, zaistniał pożar w pomieszczeniach zaplecza. Na chwilę obecną brak informacji na temat przyczyny pożaru. Trwa szacowanie poniesionych strat. Pożar nie zagrażał życiu lub zdrowiu innych ludzi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.            

28.06.2021r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Krakowa doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym w ten sposób, że oferując na portalu społecznościowym na sprzedaż monety obiegowe o nominale 5 zł przyjął zapłatę i do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z umowy nie zwracając pieniędzy, jak również nie przesyłając zakupionych monet. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.08.2021r. ZALESIE
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol realizując materiały własne zatrzymali 62-latka (zam. gm. Zalesie), który w miejscu swojego zamieszkania bez odpowiednich zezwoleń produkował alkohol etylowy w postaci bimbru. W trakcie przeszukania ujawniono i zabezpieczono alkohol oraz aparaturę do produkcji alkoholu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.08.2021r. DUBÓW, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego PP Sławatycze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 47-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował samochodem osobowym m-ki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

20.08.2021r. KONSTANTYNÓW, ul. Janowska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie, nie mając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama