Reklama

Biała Podlaska: Wywalczyli I miejsce podczas turnieju służb mundurowych

W minioną sobotę na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Służb Mundurowych. Nie zabrakło w nim również reprezentacji bialskiej komendy. Policjanci stanęli na najwyższym stopniu podium zajmując I miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów.

W sobotę o godzinie 10.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej rozpoczął się Turniej Służb Mundurowych Macarski Cup pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Wśród rywalizujących ze sobą drużyn znalazła się również reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Rywalizacja była zacięta do ostatniego meczu, a cały turniej przebiegał w duchu fair-play. Po zaciętych i emocjonujących meczach turniej wygrała Bialska drużyna stając na najwyższym podium, „nie oddając” żadnego z rozegranych meczów. Drugie miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Na trzecim miejscu uplasowali się żołnierze WOT. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama