Reklama

Kryminałki: Wybita szyba w przyczepie campingowej w Małaszewiczach

Międzyrzec Podlaski: 26 latek za kierownicą Audi pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. // Małaszewicze: Wybicie szyby w przyczepie campingowej. // Dokudów Drugi: Mieszkanka straciła 900 zł. Wystawiła plecak na sprzedaż poprzez internet. Chętny zakupu przesłał link, kody, smsy do płatności internetowej. Zainstalowane w ten sposób oprogramowanie doprowadziło do obciążenia rachunku pokrzywdzonej.

12.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mieszkańca gm. Huszlew, który kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.08.2021r. MAŁASZEWICZE, ul. Wiejska 
Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia mienia poprzez wybicie w przyczepie campingowej tylnej szyby na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.08.2021r. DOKUDÓW DRUGI,
Nieznany sprawca korzystający z konta na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w kwocie ponad 900 zł., w ten sposób, że wyraził chęć zakupu plecaka oferowanego do sprzedaży przez pokrzywdzoną, a następnie przesłał jej link przekierowujący na stronę płatności internetowej, na której po wpisaniu przez pokrzywdzoną danych i zatwierdzeniu kodem sms doprowadził do obciążenia rachunku pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama