Reklama

Kryminałki: Wpadła podczas kradzieży sklepowej, była poszukiwana

Bialscy policjanci zatrzymali 19-latkę podejrzaną o dokonanie kradzieży sklepowej. Kobieta wpadła na gorącym uczynku zdarzenia. Łupem amatorki cudzego mienia padły kosmetyki o wartości ponad 650 złotych. Nastolatka trafiła już do zakładu karnego, gdyż jak ustalili funkcjonariusze poszukiwana była w związku z nieopłaconą grzywną. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

W minioną sobotę dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kradzieży, do jakiej doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawczynię na gorącym uczynku zdarzenia ujął pracownik ochrony. Z jego relacji wynikało, że kobieta próbowała opuścić sklep nie płacąc za zabrane produkty. Miała ze sobą kosmetyki o wartości ponad 650 złotych.

Skierowani na miejsce mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Funkcjonariusze ustalili, personalia kobiety. Okazało się, że jest to 19-letnia mieszkanka miasta. Mundurowi szybko ustalili, że kobieta poszukiwana jest również do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną.

Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama