Reklama

Ultramaraton rowerowy Wschód 2021 – już w nocy 22 sierpnia pierwsi zawodnicy dotrą na teren Powiatu Bialskiego (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 22 sierpnia 2021
, godz. 00:00
21 sierpnia z Dwernika w Bieszczadach rusza ultramaraton rowerowy nad Bałtyk do Gdańska. Dawid Ostrożański (numer startowy 336) - jako jeden z uczestników maratonu - napisał do nas aby zaapelować do mieszkających przy trasie o okazanie wsparcia i kibicowanie zawodnikom. - Zależy mi przede wszystkim na pokazaniu mieszkańców wschodu jako ludzi dobrych i pomocnych. - pisze Dawid.

Ultramaratończyk za naszym pośrednictwem pragnie zachęcić ludzi do dopingowania kolarzy na trasie maratonu, do organizowania nawet pit-stop’ów z wodą, bananem, podstawowymi narzędziami do naprawy rowerów.

Na trasie która mierzy 1400km każde słowo otuchy daje więcej niż nie jeden baton energetyczny. – stwierdza w tekście Ostrożański.

Wszelkie szczegóły Ultramaratonu Rowerowy Wschód 2021 pod linkiem:
https://kolarstwoprzygodowe.pl/wschod/

Tu też można będzie na bieżąco, na żywo sprawdzać pozycje zawodników.

Uwaga Mieszkańcy Powiatu!
Pierwsi zawodnicy w okolicach Kodnia – Terespola – Janowa Podlaskiego zapewne dotrą już w nocy 22 sierpnia. Następnie cały dzień 23 sierpnia będą kolejni zawodnicy pokonywać wyznaczoną trasę. Zapraszamy do kibicowania i do podsyłania do nas zdjęć z przebiegu ultramaratonu na terenie powiatu!

materiał: Ultramaraton rowerowy Wschód 2021
tekst: Dawid Ostrożański / Leszek Niedaleki
grafika: kolarstwoprzygodowe.pl
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama