Reklama

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej wśród laureatów Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej zakwalifikowane zostało do drugiego etapu plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2020 organizowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie we współpracy z portalem historia.org.pl

Celem tego konkursu jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych minionego, 2020 roku, promujących historię i kulturę Polski w kraju oraz za granicą.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad Konkursu znajdują się na stronie: http://whr.muzhp.pl/#home

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej walczy o wygraną w kategorii wydarzenie. W tej właśnie kategorii zgłoszone przez nas zostało: „Otwarcie wystaw stałych w zmodernizowanych wnętrzach Muzeum Południowego Podlasia”.

Ostateczną decyzję, które projekty wygrywają, podejmują w II etapie konkursu internauci w drodze ogólnodostępnego głosowania, które trwa do końca sierpnia br. Zapraszamy więc do głosowania na nasze Muzeum, szczegóły znajdują się tutaj: http://whr.muzhp.pl/#vote

Gala ogłoszenia wyników i rozdania nagród odbędzie się 14 września br. w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Plebiscyt został objęty honorowym patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, prof. dr. hab. Piotra Glińskiego.

 

materiał: Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej
tekst: Katarzyna Łućko Gabinet Numizmatyczny Muzeum Południowego Podlasia
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama