Reklama

Czyste Powietrze – spotkanie z mieszkańcami Gminy Kodeń (film) (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 17 sierpnia 2021
, godz. 16:00
Informujemy i zapraszamy mieszkańców Gminy Kodeń na spotkanie w sprawie programu "Czyste powietrze". Zapraszamy do sali Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu, ul. Rynek 4 w dniu 17 sierpnia 2021 roku, godz. 16:00. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Kodnia i Gminy Kodeń zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na montaż ekologicznych źródeł ciepła i termomodernizacji domu.

Urząd Gminy będzie zaangażowany w obsługę wnioskodawców programu poprzez włączenie się w proces przyjmowania i weryfikacji wniosków o dofinansowanie. Wnioski złożone za pośrednictwem Urzędu Gminy będą przekazywane bezpośrednio do WFOŚiGW w Lublinie. – mówi odpowiedzialny za przeprowadzenie projektu na terenie samorządu kodeńskiego Mariusz Zańko – Sekretarz Gminy Kodeń. Urząd jednocześnie prosi o wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie wizyty pod numerem 83 375 41 55. Niebawem więcej o programie w rozmowie z Mariuszem Zańko na kanale Biper TV.

Szczegółowe informacje oraz wzory wniosków znajdują się na stronie internetowej: http://www.wfos.lublin.pl/czyste-powietrze.html

Przypominamy, że celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Gmina Kodeń wraz z samorządami sąsiednimi, leżącymi na terenach nadbużańskich mocno stawia na ekologię i OZE. To inwestycja w następne pokolenia. Inwestycja w ekonomikę prowadzenia gospodarstwa domowego. Inwestycja w ochronę środowiska, naturę i klimat.

 

 

materiał: Urząd Gminy Kodeń
tekst: Mariusz Zańko sekretarz Gminy Kodeń / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama