Reklama

Kryminałki: Tragiczny wypadek w miejscowości Ortel Książęcy Drugi

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około południa w miejscowości Ortel Książęcy Drugi. W jego wyniku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł kierowca forda, natomiast dwie osoby trafiły do szpitala. By wydostać jednego z kierowców niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a ruch odbywał się wyznaczonym przez mundurowych objazdem.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj po godzinie 12.00 w miejscowości Ortel Książęcy Drugi. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fordem 33-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka citroenem. Drugim autem kierował 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. By wydostać jednego z uczestników z uszkodzonego samochodu konieczne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca forda. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierujący citroenem oraz pasażer forda. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama