Reklama

Reklama

Kryminałki: Zdarzenia na drogach powiatu. Apelujemy o rozwagę!

Wczoraj przed godziną 17.00 w miejscowości Koczukówka kierująca mitsubishi zderzyła się z osobowym fordem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło podczas wyprzedzania skręcającego w lewo forda. Niecałe dwie godziny później doszło do kolejnego zdarzenia, tym razem z udziałem kombajnu. Na szczęście w tym przypadku skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Policjanci ustalają okoliczności zdarzeń oraz apelują o rozwagę na drodze.

Posłuchaj ważnego spotu:

Do wypadku drogowego doszło wczoraj przed godziną 17.00 w miejscowości Koczukówka (gmina Zalesie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Mitsubishi, 38-latka z gminy Piszczac podczas wyprzedzania, zderzyła się z osobowym fordem. W chwili wypadku kierujący fordem, wykonywał manewr skrętu w lewo. Autem kierował 36-letni mieszkaniec Konina, który w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała.

Przed godziną 19.00 w Dubowie kierująca skodą 71-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej zderzyła się z kombajnem. Z ustaleń mundurowych wynika, że drugim pojazdem kierował 60-letni mieszkaniec gminy Łomazy, który w chwili zdarzenia wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. Kombajn poruszał się po drodze z zamontowanym zespołem żniwnym. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach, a całe zdarzenia zakwalifikowane zostało jako kolizja.

Badanie wykonane przez mundurowych potwierdziło, że uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zderzeń. Apelują przy tym o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, jak też o zgodne z przepisami użytkowanie maszyn i urządzeń rolniczych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama