Reklama

Mamy WiceMistrza Pucharu Polski w nordic walking! Brawo Paweł Jagieła!

17 lipca 2021 roku w Skrwilnie w województwie kujawsko-pomorskim odbyły się zawody Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski na dystansie 5, 10 km oraz półmaratonu w nordic walking. Jedyny reprezentant naszego miasta Biała Podlaska i klubu TKKF Krzna Biała Podlaska Paweł Jagieła zdobył wicemistrzostwo Polski!

Przed godziną 12 rozpoczął się start na 5 km. Trasa biegła, drogą szutrową oraz lasem. Temperatura wynosiła ponad 30 stopni. Wszyscy uczestnicy zmęczeni, ale szczęśliwi dotarli do mety.

Jedyny reprezentant naszego miasta Biała Podlaska i klubu TKKF Krzna Biała Podlaska Paweł Jagieła zdobył wicemistrzostwo Polski na 5 km w kat 30-39 lat oraz 2 miejsce w Pucharze Polski w tej kategorii wiekowej.

W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z całego kraju. Dwa tygodnie wcześniej Paweł brał udział w Mistrzostwach Europy gdzie wywalczył brązowy medal na dystansie 5 km w kat. 30-39 lat w nordic walking.

Założeniem i celem na ten sezon jest jeszcze podium klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w tej kategorii wiekowej. Trzymamy kciuki!


materiał: TKKF Krzna Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Paweł Jagieła TKKF Krzna Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama