Reklama

Koncert Cleo w bialskim amfiteatrze (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 11 sierpnia 2021
, godz. 19:00
11 sierpnia o godz. 19:00 w amfiteatrze w Białej Podlaskiej wystąpi popularna i utalentowana wokalistka Cleo. Dzięki jej słowiańskiemu urokowi możemy o niej mówić pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, a na dodatek królowa YouTube’a. Ruszyła sprzedaż biletów.

Wydany w 2013 roku singiel „My Słowianie” ma ponad 100 milionów odsłon. Muzyka Cleo cieszy się ogromną popularnością także w wersji analogowej. Wydana w 2014 płyta HIPER/CHIMERA stała się potrójną platyną.
Nie spoczywając na laurach w 2016 Artystka wydała kolejną płytę, która jeszcze w przedsprzedaży zyskała status złotej płyty i kilka miesięcy później stała się podwójną platyną. Wakacje 2019 roku niezwykle umiliła nam dzięki piosence „Za krokiem krok” i to właśnie ten utwór stał się Przebojem lata RMF FM i Polsatu

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką, czego dowodem są jej profile w mediach społecznościowych, które zgromadziły łącznie ponad 1,5 miliona fanów. Najnowsze przeboje: „Dom” czy „Kocham” nieprzerwanie królują w radiowych listach przebojów, a wakacyjne imprezy nie mogą się odbyć bez nich.

Sprzedaż biletów:

  • https://iframe69.biletyna.pl/if/artist
  • Punkt Informacji Kulturalnej
    Bialskiego Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
    ul. Warszawska 11, Biała Podlaska
    od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Źródło: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama