Reklama

Kryminałki: Wypadek drogowy w Zakanalu

Dubów: 66 letni nietrzeźwy kierowca. // Zakanale: Wypadek drogowy. 68 letnia rowerzystka podczas manewru skrętu w lewo, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo w przeciwnym kierunku ruchu samochodem osobowym. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

15.07.2021r. DUBÓW, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 66-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Citroen znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

15.07.2021r. ZAKANALE, 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 15.07.2021 roku około godz. 15.10 w miejscowości Zakanale. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 68-letnia mieszkanka gm. Konstantynów, trzeźwa, jadąc za koparko-ładowarką, wykonując manewr skrętu w lewo, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo w przeciwnym kierunku ruchu samochodem osobowym m-ki Toyota, którym kierowała 66-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa. Kierująca rowerem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama