Reklama

Kryminałki: Zderzenie z łosiem

W piątkowy wieczór w miejscowości Tuczna kierowca motocykla uderzył w łosia, który nagle wtargnął na jezdnię. Kierujący jednośladem 46-latek, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy drogami biegnącymi w obszarach leśnych.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21.00 w rejonie kompleksu leśnego w miejscowości Tuczna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, uderzył w łosia, który wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą yamahę. Jednośladem kierował 46-letni mieszkaniec gminy Łomazy. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Zwierzę po zderzeniu uciekło do pobliskiego lasu.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i ograniczenie prędkości, zwłaszcza w rejonie kompleksów leśnych, gdzie prawdopodobieństwo nagłego pojawienia się dzikich zwierząt na drodze jest bardzo duże. Zderzenie nawet z niewielkim zwierzęciem może zakończyć się tragicznie. Oprócz uszkodzeń pojazdu może prowadzić również do poważnych obrażeń podróżujących nim osób.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama