Reklama

Reklama

Ruszyły zapisy na IX Bieg Tropem Wilczym w Konstantynowie

Termin wydarzenia: 15 sierpnia 2021
, godz. 09:00
Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej (lokalny organizator biegu) informuje, że ruszyły zapisy do IX edycji Biegu Tropem Wilczym w Konstantynowie. Impreza sportowa odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia br.  na terenie Parku Platerów w Konstantynowie. Start o godzinie 9:00.

Posłuchaj ważnego spotu:

Celem biegu jest: oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP – tzw. Żołnierzom Wyklętym, poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych w Polsce i za granicą, promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a w szczególności popularyzacji idei biegania, promocja miejscowości Konstantynów, jako miejsca przyjaznego dla biegaczy.

Długość trasy organizowanego biegu: 1963 m – dystans symboliczny upamiętniający rok, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak – ps. Lalek.

Trasa biegu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin biegu dostępny jest na stronie internetowej Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej, pod adresem: http://spzk5.blogspot.com/2021/07/bieg-tropem-wilczym-regulamin.html.

Informacja o zapisach pod numerami tel. 510 520 244 i 603 609 794.

 

Źródło / grafiki: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama