Reklama

Kryminałki: Łobaczew Duży: Nietrzeźwa kobieta jadąc rowerem przewróciła się. Trafiła do szpitala

Międzyrzec Podlaski: 53 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ul. Partyzantów. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji kupna basenu ogrodowego. // Międzyrzec Podlaski: 44 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ul. Ogrodowej. // Biała Podlaska: Skradziony telefon komórkowy wystawiony jako ekspozycja w jednym ze sklepów przy Jana III Sobieskiego. // Komarno: Przywłaszczenie maszyn rolniczych - kultywatora, pługu oraz bron konnych. // Łobaczew Duży: 69 letnia nietrzeźwa rowerzystka straciła równowagę i przewróciła się jadąc rowerem. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. // Kodeń: Przywłaszczony telefon komórkowy zgubiony przez mieszkankę Chełma. // Koroszczyn: Właściciel placówki handlowej narażony na straty przez klienta który zakupił sprzęt elektroniczny na fakturę o odroczonym terminie płatności do dziś nie uregulowanej.

07.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Partyzantów 
Funkcjonariusze Zespół Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 53-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie oraz wbrew zakazowi. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że na stronie internetowej oferował do sprzedaży basen ogrodowy, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Ogrodowa
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Mercedes 44-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży wystawionego na ekspozycji w sklepie telefonu komórkowego na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2021 r. KOMARNO,
Nieznany sprawca, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia maszyn rolniczych: kultywatora, pługu oraz bron konnych na szkodę mieszkańca Leśnej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

07.07.2021 r. ŁOBACZEW DUŻY, ul. Janowska
Policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj po godzinie 17.00 w miejscowości Łobaczew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 69-letnia mieszkanka gm. Terespol, straciła równowagę i przewróciła się doznając obrażeń ciała. W chwili zdarzenia kobieta była nietrzeźwa. Urządzenie wykazało: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2021 r. KODEŃ, ul. Rynek 
54-letnia mieszkanka, Chełma zawiadomiła, że n/n sprawca skradł na jej szkodę lub przywłaszczył sobie zagubiony przez nią telefon komórkowy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.05.2021r. KOROSZCZYN, 
Nieustalony sprawca doprowadził właściciela placówki handlowej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, co do zamiaru uiszczenia należności za fakturę o odroczonym terminie płatności, za zakupione urządzenia elektroniczne i akcesoria do samochodu ciężarowego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama