Reklama

Kryminałki: Kradzież roweru w Białej Podlaskiej i kradzież wyciągarki i kompresora w Janowie Podlaskim

Zastawek: 60 latek za kierownicą samochodu w czasie okresu sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. // Wisznice: Włamanie na konto społecznościowe poszkodowanej. Wysyłane do grona znajomych komunikaty z prośbą o wpłaty poprzez kody BLIK. // Biała Podlaska: Kradzież niezabezpieczonego roweru z klatki schodowej bloku przy ul. Sapieżyńskiej. // Polinów: Wyciągarka samochodowa i kompresor do pompowania kół skradziony z ternu jednej z posesji. // Zalutyń: 26 letni nietrzeźwy kierowca uczestnikiem zdarzenia drogowego.

05.07.2021 r. ZASTAWEK, 
F-sze ZPI KP Terespol podczas kontroli drogowej zatrzymali 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym Kia, w okresie zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi orzeczonego przez Sąd.

05.07.2021r. WISZNICE, 
Nieznany sprawca wykorzystując sieć internetową, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych w ten sposób, że uzyskał w sposób nieuprawniony dostęp do konta portalu społecznościowego należącego do mieszkanki Wisznic, a następnie za pośrednictwem komunikatora wysyłał wiadomości do jej znajomych z pytaniem ,,czy mają możliwość zapłaty blikiem”. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.
 
04.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sapieżyńska
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego bez zabezpieczenia na klatce schodowej roweru na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.07.2021r. POLINÓW, 
Nieznany sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia wciągarki samochodowej z pojazdu marki Fiat zaparkowanego na prywatnej posesji, oraz przywłaszczenia ze skrzyni ładunkowej z w/w auta kompresora do pompowania kół na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

05.07.2021r. ZALUTYŃ, 
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili, że 26-letni mieszkaniec gm. Piszczac, jako sprawca kolizji drogowej kierował samochodem osobowym Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama