Reklama

Koncert Wieczorek Bend w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 10 lipca 2021
, godz. 19:00
10 lipca (sobota) o godz. 19:00 Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do parku Potockich na koncert "Wieczorek Bend". Wstęp wolny.

Wieczorek bend, to zespół, który powstał w styczniu 2018 roku dzięki inicjatywie Marka Wieczorka – kompozytora, wokalisty i autora tekstów. Na koncie ma ponad 50 koncertów i uczestnictwo w wielu programach telewizyjnych.

W 2019 roku zespół zadebiutował płytą „Niczyj ja jestem”, w minionym roku wydał koncertowy album „Teraz i tu”, a obecnie pracuje nad swoją trzecią płytą „Nie bój się”.

„Wieczorek Bend” obecnie tworzą nauczyciele z Lubelskiej Szkoły Rocka oraz muzycy grający na co dzień w zespołach Wanda i Banda, Machina czy Mów mi Janek. W Międzyrzecu wystąpią: Marcin Fidecki – instrumenty klawiszowe, Filip Leszczyński – perkusja, Marcin Sokołowski – gitara basowa, Marcin Gałkowski – gitara solowa, Piotr Podlodowski – gitara prowadząca i Marek Wieczorek – wokal.

Repertuar Wieczorek Bend, to rockowo-popowe piosenki w aranżacjach stylizowanych na lata 80 i 90 poprzedniego wieku, klimatem nawiązujące do takich zespołów jak Chłopcy z Placu Broni, Rezerwat, Universe czy Fleetwood Mac.

Źródło / plakat: MOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama