Reklama

Reklama

Kryminałki: Tymczasowe areszty za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Wczoraj bialski sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 44-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej oraz jej 33-letniego znajomego, podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych. Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 700 porcji dealerskich. 33-latek odpowie dodatkowo za udzielanie narkotyków oraz kierowanie autem wbrew zakazowi. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Posłuchaj ważnego spotu:

W miniony poniedziałek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli na teren posesji zajmowanej przez 44-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej. Z informacji policjantów wynikało, że kobieta posiadać może znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili woreczek z białą substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 700 porcji dealerskich tych narkotyków. 44-latka zatrzymana została do wyjaśnienia.

Realizując czynności w sprawie, kryminalni zatrzymali również 33-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, który podejrzewany był o przekazanie kobiecie amfetaminy. Policjanci ustalili, że mężczyzna podejrzany jest również o udzielanie narkotyków oraz kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec obydwojga środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama