Reklama

Reklama

Brzozowica Mała: Pożar zniszczył doszczętnie stolarnię. Ruszyła zbiórka na odbudowę

W poniedziałek 28 czerwca w miejscowości Brzozowica Mała (gm. Kąkolewnica, powiat radzyński) pożar strawił doszczętnie stolarnię oraz znajdujące się w niej maszyny, materiały i projekty. Ogień zajął również budynek mieszkalny oraz garaż i wiatę. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Trwa szacowanie strat a rodzina uruchomiła zbiórkę na odbudowę na portalu zrzutka.pl.

Posłuchaj ważnego spotu:

– Chcemy pomóc naszemu Tacie odbudować to, co budował przez całe swoje życie i co było jego największą pasją i marzeniem. Odszkodowanie nie pokryje w pełni kosztów odbudowy, które są wiele razy wyższe. Uruchamiamy także inne formalności, ale bieżące wydatki, opłaty, organizacja życia po pożarze pochłania mnóstwo pieniędzy, a o nowych realizacjach możemy póki co zapomnieć. Nie jest nam łatwo prosić o pomoc, ale bez niej sobie nie poradzimy, jesteśmy bezradni – piszą na stronie zbiórki córki właściciela spalonej stolarni. 

Zbiórka na odbudowę prowadzona jest na portalu zrzutka.pl >>> „Pomóż nam odbudować lata pracy, pasję i marzenie naszego Taty”

 

Źródło / zdjęcia: zrzutka.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama