Reklama

Kryminałki: Oszustwa, włamania, kradzieże i nietrzeźwi kierowcy

Międzyrzec Podlaski: Zatrzymany 33 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru z dwoma aktywnymi zakazami prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas internetowej transakcji zakupu akumulatorowej piły elektrycznej. // Biała Podlaska: Mieszkanka gminy Leśna Podlaska otrzymała fałszywe wezwanie o spłatę zaległości faktury i fałszywy link do logowania na stronach PGE. // Łomazy: 46 letni kierujący podejrzany o prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. // Misie: 22 letni kierowca motoroweru z 1,9 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do domu i kradzież biżuterii. // Renault: Zarysowana karoseria parkującego przy Łukaszyńskiej Renault. // Biała Podlaska: Kradzież roweru górskiego w rejonie al. Tysiąclecia

26.06.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Berezowska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali kierującego motorowerem marki Kymco 33-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,78 promila alkoholu w organizmie. Wymieniony posiada obowiązujące dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba przy pomocy sieci teleinformatycznej posługując się danymi sklepu internetowego doprowadziła mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem wprowadzając go w błąd co do zamiaru sprzedaży nowej akumulatorowej łańcuchowej piły elektrycznej, gdzie po otrzymaniu pieniędzy na wskazane konto bankowe, nie przesłała przedmiotu zgodnie ze złożonym zamówieniem i zerwała kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia dokonała wpływu na automatyczne przetwarzanie danych na rachunku bankowym należącym do mieszkanki gm. Leśna Podlaska, w ten sposób, że przesłała na telefon pokrzywdzonej wiadomość tekstową z fałszywym linkiem do logowania się na stronie operatora (PGE) z informacją o zaległej płatności (3,46 zł) na skutek czego doszło do nieuprawnionej wypłaty z rachunku pokrzywdzonej, czym sprawca działał na szkodę zawiadamiającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. ŁOMAZY, ul. Lubelska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzewany jest o kierowanie samochodem osobowym m-ki Mazda znajdując się w stanie nietrzeźwości. Pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

26.06.2021r. MISIE, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki „Routeri” 22-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza domu, skąd skradł srebrną biżuterię na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łukaszyńska 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Renault poprzez zarysowanie ostrym narzędziem elementu karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego pod blokiem roweru górskiego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama