Reklama

Kryminałki: Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

Najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym 33-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności, wpadł podczas kontroli drogowej. Mundurowi ustalili również, że na koncie podróżującego jednośladem 33-latka figuruje zakaz prowadzenia pojazdów.

Przez cały weekend na terenie powiatu bialskiego prowadzone są działania „Bezpieczny motocyklista”, których celem jest poprawa bezpieczeństwa kierujących jednośladami. W ramach prowadzonych działań sprawdzana jest między trzeźwości kierujących i ich uprawnienia, ale także stan techniczny pojazdu. Wczoraj po godzinie 19:00 w miejscowości Porosiuki, w ramach prowadzonych działań policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierowcę jednośladu.

Wówczas okazało się, że siedzący za kierownicą motoroweru mieszkaniec gminy Biała Podlaska jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi szybko ustalili też, że na koncie 33-latka figuruje aktywny zakaz kierowania tą kategorią pojazdów.

Mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu” skąd doprowadzony zostanie do zakładu karnego. Odpowie też za niestosowanie się do wyroku sądu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama