Reklama

Sławatycze: Biesiadnie i kabaretowo podczas jubileuszu Teatru Dowolnego Wieku (film) (galeria)

Dnia 20 czerwca 2021 świętowaliśmy 5 lecie działalności Teatru Dowolnego Wieku, który powstał w roku 2016 w ramach inicjatyw lokalnych z projektu „Razem dla kultury w Sławatyczach” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach z Narodowym Centrum Kultury.

film: 5-lecie Teatru Dowolnego Wieku w Sławatyczach

 

W niedzielne popołudnie Urząd Gminy i GOK w Sławatyczach sprawili nam bardzo miłą niespodziankę honorując naszą amatorską działalność Listem Gratulacyjnym i wspaniałym Koszem Delikatesowym. W imieniu całego zespołu serdecznie dziękuję Władzom Gminy na czele z p. Arkadiuszem Misztalem Wójtem Gminy, p. Bolesławowi Szulejowi Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury i całemu zespołowi pracowników za towarzyszenie nam we wszystkich projektach scenicznych. Dziękujemy naszej wiernej Publiczności za serdeczne przyjęcie każdego naszego występu, wszystkim aktorom, których choć na chwilę porwał ten sceniczny czar wyrażenia swoich emocji. Nasi widzowie świetnie bawili się przy

Jubileuszowym występie Teatru, któremu towarzyszył humor i radość, umiejętność pośmiania się ze swoich wad wspólnego śpiewu i zabawy. Serdecznie Państwa pozdrawiamy, życząc dobrego wypoczynku i do kolejnego spotkania z żywym słowem. Podziękowania i życzenia dalszego trwania, rozwoju i sprawiania mieszkańcom Sławatycz kolejnych uczt artystycznych oraz z koszem słodyczy wystąpił w imieniu samorządu Sławatycz sekretarz Gminy Sławatycze Gerald Skalski.

Teatr Dowolnego Wieku z racji jubileuszu składa serdeczne podziękowania wszystkim którzy na przestrzeni lat i obecnie wspierają funkcjonowanie teatru. Bolesławowi Szulejowi za przygarnięcie pod skrzydła Gminnego Ośrodka Kultury. Kierownikom muzycznym a jednocześnie członkom teatry Elżbiecie Gruszkowskiej i Małgorzacie Gil. Radosławowi Szczurowi za opracowanie graficzne profesjonalnych plakatów dotyczących spektakli. Podziękowania Monice Jarmoszewicz, Justynie Krzymowskiej, Maryli Pradiuch.

Na przestrzeni lat z Teatrem Dowolnego Wieku współpracowali i współpracują aktorzy: Magda Łukaszewicz, Anna, Nelson, Julian i Karolina Barszczowie, Osikowie: Kinga, Judyta i Ksawery, Witkowscy Emilia, Nela, Maja i Andrzej, Ada Kłopotek z synem Krzysiem, Edyta Skalska, Natalia Mojs, Konrad Łuszczewski, Stanisław Parczewski, Tomasz Matczuk, Elżbieta i Wiktoria Gruszkowskie, Małgorzata Gil z córką, Małgorzata i Marek Pruniewiczowie, Marysia Wasilczyk, Iwona Pruniewicz, Wiek Górniak, Józef Kozakiewicz, Oliwia Janiszek.

Teatr Dowolnego Wieku w Sławatyczach powstał pięć lat temu (2016 rok) w ramach inicjatyw lokalnych projektu GOK Sławatycze z Narodowym Centrum Kultury. Pierwszą sztuką była inscenizacja wiersza “Przyjaciele” Adama Mickiewicza. Uczestniczyli w niej młodzi ludzie ze szkół podstawowych i licealnych.

materiał: GOK Sławatycze
tekst: Jolanta Barańska
zdjęcia: Mariusz Pruniewicz
film: Biper TV
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama